Přejít k hlavnímu obsahu
Přihlásit se
Čeština
English (US)
English
English, AU
Slovenčina
Čeština
0
Eshop
Sporticode
Sporti Cont
18.03. - 24.03.2024
TANGO
SALSA
KIZOMBA
WEST COAST SWING
ZOUK
BACHATA
LAMBAZOUK
Daša
Zuzka
Radek
Olivka
Daniel
Pavla P.
Petr
Jana H.
Míša
Hanka
Marián
Matěj
Katka
David
Tomáš R.
Jana G.
Luděk
Monika
Zdeněk
Mirka
Petra
Viki
Ondra K.
Jitka
Michal
Monika S.
Martin Št.
Pavel C.
Livi
Jirka
Tomáš K.
Tereza
Pavla L.
Julie
Ondra M.
Martin Šm.
Sporticode
Sporti Cont
Sál 1
Po
17:45 - 19:00
BACHATAMANIA
Daniel, Pavla P.
19:00 - 20:15
TANGOMANIA
David
20:15 - 21:30
ZOUKMANIA
Luděk, Monika
Út
17:45 - 19:00
SALSA VI. a výš - pokročilé variace
Radek, Petra
19:15 - 20:30
KIZMANIA
Viki, Daša
20:30 - 21:45
LAMBAMANIA
Michal, Monika S.
St
16:15 - 17:15
Něničková
Obsazeno
17:45 - 19:00
ZOUK IX.
Luděk, Monika
19:00 - 20:15
WEST COAST SWING II.
Pavel C., Livi
20:30 - 23:00
TANČÍRNA - WEST COAST SWING
Čt
14:00 - 15:30
Pronájem
0/1
17:00 - 18:00
LATINO DANCE FIT
Pavla L.
18:00 - 19:15
BACHATA IV. a výš - SENSUAL
Daniel, Pavla P.
19:30 - 20:45
TANGO I. - NUEVO
Daniel, Pavla P.
20:45 - 23:30
PÁRTY - BACHATA
Pá
18:00 - 19:15
KIZOMBA II.
Matěj, Daša
19:15 - 20:30
KIZOMBA VI.+VII. - FUSION
Matěj, Daša
20:30 - 21:00
OPEN CLASS
21:00 - 00:30
PÁRTY
BACHATA + KIZOMBA + SALSA
So
Ne
13:30 - 15:00
BACHATA ladies styling
Daša
15:30 - 17:00
KIZOMBA ladies styling
Daša
17:30 - 18:45
ZOUK II.
Martin Šm., Jana H.
18:45 - 20:00
ZOUK VII. a výš
Martin Šm., Jana H.
20:00 - 23:00
TANČÍRNA - ZOUK & KIZOMBA
Sál 2
Po
17:00 - 18:15
BACHATA II.
Radek, Olivka
18:15 - 19:30
SALSA III.
Matěj, Katka
19:30 - 20:45
BACHATA IV.+V.
Marián, Olivka
20:45 - 22:00
WEST COAST SWING V.
Zdeněk, Mirka
Út
18:00 - 19:15
BACHATA II.
Viki, Daša
19:15 - 20:30
SALSA IV.
Radek, Petra
20:30 - 21:45
SALSA II.+III.
Matěj, Katka
21:45 - 23:00
BACHATA IV. a výš - MASTER CLASS
Radek, Daša
Zrušeno
St
17:45 - 19:00
TANGO - začátečníci a mírně pokročilí (Javier Antar - pronájem)
19:15 - 20:30
TANGO - středně pokročilí a pokročilí (Javier Antar - pronájem)
20:30 - 21:45
ZOUK III. a výš - RnB I.
Jirka, Jitka
Čt
18:00 - 19:15
WEST COAST SWING VII.+ VIII.
Pavel C., Tereza
19:15 - 20:30
WESTMANIA
Tereza, Tomáš K.
20:30 - 22:00
Blokace
0/1
Pá
19:15 - 20:30
BACHATA II.
Marián, Olivka
20:30 - 00:00
PÁRTY
ZOUK
So
Ne
17:30 - 18:45
BACHATA IV.
Radek, Olivka
18:45 - 20:00
TANGO II.
David, Pavla L.
20:00 - 23:00
TANČÍRNA - TANGO
Sál 3
Po
16:00 - 17:00
LATINO PRO DĚTI 7-12 let
Daša
17:00 - 18:00
TANCOVÁNÍ PRO DĚTI 3-6 let
Daša
18:00 - 19:15
BACHATA I.
Marián, Daša
Obsazeno
19:15 - 20:30
BACHATA III.
Radek, Daša
20:45 - 22:00
SALSA IV.
Tomáš R., Jana G.
Út
16:00 - 18:00
Pronájem
Obsazeno
18:00 - 19:15
ZOUK IV.
Petr, Jana H.
19:15 - 20:30
TANGO III.
Petr, Jana H.
St
17:45 - 19:00
WEST COAST SWING I.
Pavel C., Livi
19:15 - 20:30
ZOUK VI.+ VII.
Luděk, Monika
20:45 - 22:00
ZOUK IV. a výš - LAMBADA I.
Míša, Hanka
Čt
17:00 - 18:15
BACHATA I.
Radek, Daša
18:15 - 19:30
SALSA I.
Viki, Petra
19:30 - 20:45
SALSA VI. a výš
Tomáš R., Zuzka
Pá
18:00 - 19:00
Pronájem
Obsazeno
19:00 - 20:15
ZOUK III.+ IV.
Jirka, Jitka
20:30 - 22:00
Kizomba JAM
22:00 - 01:00
PÁRTY - KIZOMBA (URBANKIZ)
So
Ne
17:30 - 18:45
KIZOMBA II.
Matěj, Daša
19:00 - 20:15
BACHATA V. (pozor, změna úrovně!)
Marián, Daša
Sál 4
Po
16:30 - 17:30
Pronájem
Obsazeno
17:45 - 19:00
TANGO IV.
Petr, Jana H.
19:30 - 20:45
BACHATA VII. - FUSION
Matěj, Katka
Obsazeno
Út
17:30 - 19:00
Pronájem
Obsazeno
19:15 - 20:30
ZOUK IV. a výš - LAMBADA III. a výš
Michal, Monika S.
20:30 - 22:00
Pronájem
Obsazeno
St
16:00 - 18:00
Pronájem
Obsazeno
18:00 - 19:00
Pronájem
Obsazeno
19:15 - 20:30
WEST COAST SWING IV.
Tomáš K., Tereza
Čt
12:00 - 14:30
Pronájem
Obsazeno
16:30 - 17:30
Pronájem
Obsazeno
18:15 - 19:30
KIZOMBA I.
Matěj, Daša
19:30 - 20:45
KIZOMBA IV. - FUSION
Viki, Petra
Pá
18:00 - 19:00
Pronájem
Obsazeno
19:00 - 20:00
Pronájem
Obsazeno
20:00 - 21:00
Pronájem
Obsazeno
21:00 - 22:00
Pronájem
Obsazeno
So
Ne
17:00 - 18:00
Pronájem
Obsazeno
18:00 - 19:00
Pronájem
Obsazeno
19:00 - 21:00
Pronájem
Obsazeno
Sál 5 (nový)
Po
16:00 - 17:00
Pronájem
Obsazeno
17:00 - 18:00
BACHATA LADIES CHOREO
Zuzka
18:00 - 19:15
ZOUK I.
Míša, Hanka
19:15 - 20:30
SALSA II.
Tomáš R., Jana G.
Obsazeno
20:45 - 22:00
BACHATA - DOMINICANA I.
Radek, Daša
Zrušeno
Út
16:00 - 17:30
Pronájem
Obsazeno
17:45 - 19:00
BACHATA III.
Matěj, Katka
19:00 - 20:15
ZOUK I.
Ondra K., Jitka
20:30 - 21:45
SALSA I.
Martin Št., Petra
St
16:30 - 18:00
Pronájem
Obsazeno
18:00 - 19:15
SALSA II.
Martin Št., Petra
19:15 - 20:30
ZOUK II.
Jirka, Jitka
20:30 - 21:30
Pronájem
Obsazeno
Čt
16:00 - 18:00
Pronájem
Obsazeno
18:15 - 19:30
SALSA LADIES STYLING
Julie
19:30 - 20:45
TANGO IV. a výš - TECHNIKA
Ondra M., Pavla L.
20:45 - 21:45
Pronájem
Obsazeno
Pá
18:00 - 19:30
Pronájem
Obsazeno
19:30 - 20:30
Pronájem
Obsazeno
20:30 - 22:00
Pronájem
Obsazeno
So
Ne
17:15 - 18:45
BURLESQUE - lekce Burlesky (Electra Show - pronájem)
Obsazeno
Sál 6
Po
16:00 - 17:00
Pronájem
Obsazeno
19:00 - 20:30
Blokace
0/1
Út
16:00 - 17:00
Pronájem
Obsazeno
17:00 - 18:00
Pronájem
Obsazeno
18:00 - 19:00
Pronájem
Obsazeno
19:00 - 20:30
Pronájem
Obsazeno
20:30 - 21:30
Pronájem
Obsazeno
St
17:00 - 18:00
Pronájem
Obsazeno
18:00 - 19:30
Pronájem
Obsazeno
19:30 - 20:30
Pronájem
Obsazeno
Čt
17:00 - 18:00
Pronájem
Obsazeno
18:00 - 19:30
Blokace
0/1
19:30 - 20:30
Pronájem
Obsazeno
Pá
19:00 - 20:00
Pronájem
Obsazeno
20:00 - 21:00
Pronájem
Obsazeno
So
Ne
17:00 - 18:00
Pronájem
Obsazeno
18:00 - 19:00
Pronájem
Obsazeno
Sál 7 (bývalá 5)
Po
17:00 - 18:00
Pronájem
Obsazeno
18:00 - 19:00
Pronájem
Obsazeno
20:00 - 21:30
Pronájem
Obsazeno
Út
16:30 - 18:00
Pronájem
Obsazeno
18:00 - 19:00
Pronájem
Obsazeno
19:00 - 20:00
Pronájem
Obsazeno
19:30 - 21:00
Pronájem
Obsazeno
St
16:00 - 17:00
Pronájem
Obsazeno
17:00 - 18:00
Pronájem
Obsazeno
18:00 - 19:00
Pronájem
Obsazeno
19:30 - 20:30
Pronájem
Obsazeno
Čt
17:00 - 18:00
Rental
Obsazeno
18:30 - 19:30
Pronájem
Obsazeno
20:00 - 21:00
Pronájem
Obsazeno
Pá
19:30 - 20:30
Pronájem
Obsazeno
So
Ne