20.06. - 26.06.2022

Sál 1

Po
17:30 - 18:45BACHATA I.Marián, Daša18:45 - 20:00TANGOMANIAOndra M.20:00 - 21:15ZOUKMANIALuděk
Ut
16:00 - 17:30PronájemObsadené
17:45 - 19:00SALSA V.Radek, Petra
19:15 - 20:30SALSA III.Viki, Petra20:30 - 21:45LAMBAMANIAMichal, Pavla L.
St
17:45 - 19:00BACHATA IV.+ V.Matěj, Katka
19:15 - 20:30ZOUK IV. a výš - POKROČILÉ VARIACELuděk, Nikola20:30 - 23:00TANĆÍRNA - WEST COAST SWING
Št
17:45 - 19:00BACHATA II.Daniel, Pavla P.
19:15 - 20:30WESTMANIA20:30 - 21:45ZOUK II.Ondra V., Adriana
Pi
17:45 - 19:00BACHATA III.Matěj, Daša
19:15 - 20:30ZOUK III a výš - LAMBA FUSIONJirka, Jitka20:30 - 00:00PÁRTYBACHATA + KIZOMBA + SALSA
So
13:00 - 16:30Workshopy WCS0/40
20:30 - 00:30WEST COAST SWING PÁRTY
Ne
13:00 - 16:30Workshopy WCS0/40
17:30 - 18:45ZOUK IV.Martin, Jana H.18:45 - 20:00ZOUK VIII. a výšMartin, Jana H.20:00 - 23:00TANČÍRNA - ZOUK & KIZOMBA

Sál 2

Po
17:30 - 18:45SALSA I.Tomáš R., Petra18:45 - 20:00ZOUK I.Luděk
20:45 - 22:00WEST COAST SWING IV.+ V.Zdeněk, Mirka
Ut
16:30 - 17:30LATINO DANCE FITPavla L.
17:45 - 19:00TANGO III.+IV.Petr, Pavla L.
19:15 - 20:30BACHATA I.Radek, Katka
20:45 - 22:00SALSA II.Viki, Katka
St
18:00 - 19:15ZOUK V.Luděk, Nikola19:15 - 20:30ZOUK II.Ondra K., Klára20:30 - 21:45ZOUK III.Jirka, Jitka
Št
17:00 - 18:00Pronájem NěničkováObsadené18:00 - 19:15SALSAMANIATomáš R.19:15 - 20:30TANGO VI. a výšOndra M., Pavla L.
20:45 - 22:00WEST COAST SWING II.Pavel C., Tereza
Pi
18:00 - 19:15ZOUK - TECHNIKAJirka, Jitka19:15 - 20:30KIZMANIADaša, Viki20:30 - 00:00PÁRTYZOUK
So
12:30 - 14:30PronájemObsadené
Ne
19:00 - 20:15BACHATA II.Matěj, Katka
20:30 - 21:45SALSA II.Matěj, Katka

Sál 3

Po
17:30 - 18:45TANGO I.Petr, Jana H.
19:00 - 20:15SALSA IV.Tomáš R., Petra
20:30 - 21:45BACHATA - DOMINICANARadek, Daša
Ut
16:30 - 17:30TANCOVÁNÍ PRO DĚTI 3-6 letDaša
17:45 - 19:00KIZOMBA IV.+V.Viki
19:15 - 20:30ZOUK III. a výš - LAMBAZOUK VI.Michal, Hanka20:30 - 21:45BACHATA III.Radek, Olivka
St
18:00 - 19:15WEST COAST SWING I.Tomáš K., Tereza19:15 - 20:30BACHATA VI.+ VII.Matěj, Katka
20:45 - 22:00KIZOMBA III.Daša
Št
18:00 - 19:15ZOUK I.Jirka, Míša19:15 - 20:30SALSA I.Viki, Lenka
20:45 - 22:00KIZOMBA I.Viki, Daša
Pi
18:00 - 20:00PronájemObsadené
20:30 - 21:30SAMBA/LAMBA/ZOUK holky
So
Ne

Sál 4

Po
17:30 - 19:00Blokace19:00 - 20:15BACHATA - POKROČILÉ VARIACERadek, Daša
Ut
16:00 - 18:00PronájemObsadené18:00 - 19:15LAMBAZOUK I.Michal, Hanka19:15 - 20:45PronájemObsadené20:45 - 22:00KIZOMBA II.Matěj, Petra
St
15:00 - 16:00Pronájem 19:45-20:45Obsadené
18:00 - 19:00PronájemObsadené19:00 - 20:15WEST COAST SWING III.Pavel C., LiviObsadené
Št
15:00 - 16:00Pronájem 19:30-20:30Obsadené16:00 - 18:00PronájemObsadené18:00 - 19:00WCS practisePavel C., Livi
19:30 - 20:45RUMBA GUAGUANCÓTomáš R., Jana G.
21:00 - 22:00WCS - competition classLivi (pronájem)
Pi
19:00 - 20:30PronájemObsadené
So
Ne
17:30 - 18:30PronájemObsadené
19:00 - 20:00PronájemObsadené20:00 - 21:00PronájemObsadené

Sál 5

Po
17:30 - 19:00PronájemObsadené
21:00 - 22:00PronájemObsadené
Ut
18:00 - 19:00PronájemObsadené
St
16:00 - 17:00PronájemObsadené
19:30 - 20:30PronájemObsadené
Št
16:00 - 17:00PronájemObsadené17:30 - 18:30RentalObsadené
19:00 - 20:00PronájemObsadené20:00 - 21:00PronájemObsadené21:00 - 22:00RentalObsadené
Pi
17:30 - 19:00PronájemObsadené
So
Ne
19:00 - 20:00PronájemObsadené