23.05. - 29.05.2022

Sál 1

Po
17:30 - 18:45BACHATA I.Viki, Lenka18:45 - 20:00TANGOMANIAOndra M., Pavla L.20:00 - 21:15ZOUKMANIAMartin, Míša
Út
17:45 - 19:00SALSA V.Radek, Petra
19:15 - 20:30SALSA III.Viki, Petra20:30 - 21:45LAMBAMANIAMichal, Pavla L.
St
17:45 - 19:00BACHATA IV.+ V.Daniel, Pavla P.
19:15 - 20:30ZOUK IV. a výš - POKROČILÉ VARIACELuděk, Monika20:30 - 23:00TANĆÍRNA - WEST COAST SWING
Čt
17:45 - 19:00BACHATA II.Ondra K., Tereza
19:15 - 20:30WESTMANIA20:30 - 21:45ZOUK II.Ondra V., Adriana
17:45 - 19:00BACHATA III.Matěj, Daša
19:15 - 20:30ZOUK III a výš - LAMBA FUSIONJirka, Jitka20:30 - 00:00PÁRTYBACHATA + KIZOMBA + SALSA
So
Ne
17:30 - 18:45ZOUK IV.Martin, Jana H.18:45 - 20:00ZOUK VIII. a výšMartin, Jana H.20:00 - 23:00TANČÍRNA - ZOUK & KIZOMBA

Sál 2

Po
17:30 - 18:45SALSA I.Tomáš R., Petra18:45 - 20:00ZOUK I.Luděk, Monika
20:45 - 22:00WEST COAST SWING IV.+ V.Zdeněk, Mirka
Út
16:30 - 17:30LATINO DANCE FITPavla L.
17:45 - 19:00TANGO III.+IV.Petr, Pavla L.
19:15 - 20:30BACHATA I.Radek, Daša
20:45 - 22:00SALSA II.Viki, Katka
St
18:00 - 19:15ZOUK V.Luděk, Monika19:15 - 20:30ZOUK II.Ondra K., Klára20:30 - 21:45ZOUK III.Jirka, Jitka
Čt
18:00 - 19:15SALSAMANIAPetra19:15 - 20:30TANGO VI. a výšOndra M., Pavla L.
20:45 - 22:00WEST COAST SWING II.Pavel C., Tereza
18:00 - 19:15ZOUK - TECHNIKAJirka, Jitka19:15 - 20:30KIZMANIADaša20:30 - 00:00PÁRTYZOUK
So
Ne
19:00 - 20:15BACHATA II.Matěj, Katka
20:30 - 21:45SALSA II.Matěj, Katka

Sál 3

Po
17:30 - 18:45TANGO I.Petr, Jana H.
19:00 - 20:15SALSA IV.Viki, Petra
20:30 - 21:45BACHATA - DOMINICANARadek, Daša
Út
16:30 - 17:30TANCOVÁNÍ PRO DĚTI 3-6 letDaša
17:45 - 19:00KIZOMBA IV.+V.Viki, Daša
20:30 - 21:45BACHATA III.Radek, Daša
St
18:00 - 19:15WEST COAST SWING I.Tomáš K., Tereza19:15 - 20:30BACHATA VI.+ VII.Daniel, Pavla P.
20:45 - 22:00KIZOMBA III.Daniel, Pavla P.
Čt
18:00 - 19:15ZOUK I.Petr, Míša19:15 - 20:30SALSA I.Viki, Lenka
20:45 - 22:00KIZOMBA I.Viki, Daša
20:30 - 21:30SAMBA/LAMBA/ZOUK holky
So
Ne

Sál 4

Po
16:30 - 17:30PronájemObsazeno17:30 - 19:00Blokace19:00 - 20:15BACHATA - POKROČILÉ VARIACERadek, Daša20:15 - 21:45PronájemObsazeno
Út
17:45 - 18:00Blolace0/118:00 - 19:15LAMBAZOUK I.Michal, Monika S.19:15 - 20:30ZOUK III. a výš - LAMBAZOUK VI.Michal, Hanka
20:45 - 22:00KIZOMBA II.Matěj, Petra
St
16:00 - 18:00PronájemObsazeno18:00 - 19:00PronájemObsazeno19:00 - 20:15WEST COAST SWING III.Pavel C., Livi
Čt
16:00 - 18:00PronájemObsazeno18:00 - 19:00WCS practisePavel C., Livi
19:30 - 20:45RUMBA GUAGUANCÓTomáš R., Jana K.
21:00 - 22:00WCS - competition classLivi (pronájem)
17:30 - 19:30PronájemObsazeno19:30 - 20:30Rueda
So
Ne
19:00 - 20:00PronájemObsazeno

Sál 5

Po
16:30 - 17:30PronájemObsazeno17:30 - 18:30PronájemObsazeno18:30 - 19:30PronájemObsazeno
20:00 - 21:00PronájemObsazeno
Út
17:00 - 18:00PronájemObsazeno18:00 - 19:00PronájemObsazeno
St
16:00 - 17:00PronájemObsazeno
20:00 - 22:00PronájemObsazeno
Čt
19:00 - 20:00PronájemObsazeno20:00 - 21:00PronájemObsazeno
19:30 - 20:30PronájemObsazeno
So
Ne