17.02. - 23.02.2020

Pondělí - 17.02.2020

Sál 1
18:15 - 19:30SALSAMANIAPavel M., Alexandra19:30 - 20:45ZOUKMANIAOndra M. (S), Luděk, Pavla20:45 - 22:00ZOUKMANIA
Sál 2
18:15 - 19:30TANGOMANIAOndra M., Pavla19:30 - 20:45BACHATA I.Peťák, Renča20:45 - 22:00ZOUK - MODERNÍ STYLYLuděkZrušeno
Sál 3
18:15 - 19:30BACHATA LADIES STYLINGRenča19:30 - 20:45SALSA VI.Pavel M., Alexandra20:45 - 22:00KIZOMBA II.Pavel M., Alexandra
Sál 4
14:00 - 17:00obsazeno - jarní prázdniny0/1
19:30 - 20:45WEST COAST SWING I.Tereza, Tomáš20:45 - 22:00WEST COAST SWING II.Tereza, Tomáš
Sál 5
14:00 - 17:00obsazeno - jarní prázdniny0/118:00 - 19:00PronájemObsazeno19:00 - 20:00PronájemObsazeno

Úterý - 18.02.2020

Sál 1
18:15 - 20:15Blokace0/120:15 - 21:30LAMBAMANIAMichal, Pavla21:30 - 23:00TANČÍRNA - LAMBAZOUK
Sál 2
17:00 - 18:00LATINO DANCE FITPavla
18:15 - 19:30REGGAETONPavel M.19:30 - 20:45ZOUK III.Míša, Petr T.20:45 - 22:00WEST COAST SWING III.Zdeněk, Mirka
Sál 3
18:15 - 19:30LAMBAZOUK I.Jirka, Míša19:30 - 20:45KIZOMBA I.Pavel M., Daša20:45 - 22:00KIZOMBA IV.+V.Pavel M., Daša
Sál 4
14:00 - 17:00obsazeno - jarní prázdniny0/1
18:15 - 19:30BOLERO - open classOndra M., PavlaZrušeno19:30 - 20:30PronájemObsazeno
Sál 5
14:00 - 17:00obsazeno - jarní prázdniny0/1
18:00 - 19:00PronájemObsazeno

Středa - 19.02.2020

Sál 1
18:15 - 19:30BACHATA IV.+V.Peťák, Renča19:30 - 20:45BACHATA III.Peťák, Renča20:45 - 22:00BACHATA II.Peťák, Renča
Sál 2
18:15 - 19:30ZOUK - POKROČILÁ TECHNIKALuděk, Monika19:30 - 20:45ZOUK II.Luděk, Monika20:45 - 22:00ZOUK I.Jirka, Jitka
Sál 3
18:15 - 19:30WCS - BLUES TECHNIKAPavel C., Livi19:30 - 20:45TANGO ARGENTINO IV+V.Štěky, Petr T.20:45 - 22:45PRAKTIKA - TANGO ARGENTINO
Sál 4
15:30 - 16:30obsazeno - jarní prázdniny0/116:30 - 19:00Pronájem0/1
19:30 - 20:45LATINO TECHNIKA PRO ŽENYDaša20:45 - 22:00Showteam pronájem
Sál 5
15:00 - 17:00obsazeno - jarní prázdniny0/117:00 - 18:00PronájemObsazeno18:00 - 19:30PronájemObsazeno19:30 - 20:30PronájemObsazeno20:30 - 21:30PronájemObsazeno

Čtvrtek - 20.02.2020

Sál 1
11:00 - 12:00MAMINKYAdriana
15:30 - 19:30WDA indivky0/119:30 - 20:45WESTMANIA20:45 - 23:00PÁRTY - WEST COAST SWING
Sál 2
11:00 - 12:00WDA indivka0/1
15:30 - 16:30WDA indivky0/1
18:15 - 19:30WEST COAST SWING VII.+VIII.Pavel C., Tereza19:30 - 20:45SALSA III.Radek, Petra20:45 - 22:00SALSA I.Radek, Petra
Sál 3
16:00 - 18:00PronájemObsazeno
18:15 - 19:30TANGO ARGENTINO III.Ondra M., Pavla19:30 - 20:45TANGO ARGENTINO I.Ondra M., Pavla20:45 - 22:00KIZOMBA III.Pavel M., Daša
Sál 4
16:30 - 18:00PronájemObsazeno
18:15 - 19:30BACHATA DOMINICANA II.Radek, Daša19:30 - 20:45KIZOMBA VI.+VII.Pavel M., Daša
Sál 5
13:30 - 14:30PronájemObsazeno14:30 - 15:30PronájemObsazeno
16:00 - 17:00PronájemObsazeno
18:00 - 19:00PronájemObsazeno
20:00 - 21:00PronájemObsazeno

Pátek - 21.02.2020

Sál 1
17:30 - 18:45KLASICKÉ TANEČNÍ II.Zdeněk, Tereza18:45 - 20:00BACHATAMANIAPeťák, Renča20:00 - 23:30TANČÍRNA - BACHATA
Sál 2
17:30 - 18:45BACHATA DOMINICANA I.Radek, Daša18:45 - 20:00BACHATA VI.-VIII.Radek, Daša20:00 - 23:30TANČÍRNA - ZOUK
Sál 3
20:00 - 21:15BACHATA DOMINICANA IV.Radek, Daša
Sál 4
16:30 - 18:00obsazeno - jarní prázdniny0/118:00 - 19:00PronájemObsazeno19:00 - 20:00PronájemObsazeno20:00 - 21:30PronájemObsazeno
Sál 5
15:30 - 16:30pronájem TepiObsazeno16:30 - 18:00obsazeno - jarní prázdniny0/118:00 - 19:00PronájemObsazeno19:00 - 20:00PronájemObsazeno20:00 - 21:00PronájemObsazeno

Sobota - 22.02.2020

Sál 1
13:00 - 14:15ZOUK workshop I.Jirka, Jitka14:30 - 15:45ZOUK workshop II.Jirka, Jitka16:00 - 17:15ZOUK workshop III.Jirka, Jitka
17:30 - 18:45ZOUK workshop IV.Jirka, Jitka
Sál 2
13:00 - 14:15KIZOMBA workshop I.Pavel M., Daša5/3014:30 - 15:45KIZOMBA workshop II.Pavel M., Daša5/30
16:15 - 17:30KIZOMBA workshop III.Pavel M., Daša5/30
17:45 - 19:00KIZOMBA workshop IV.Pavel M., Daša5/30
Sál 3
Sál 4
Sál 5

Neděle - 23.02.2020

Sál 1
13:00 - 17:30Pronájem - Valerie Baráková0/117:30 - 18:45BACHATA I.Radek, Daša18:45 - 20:00ZOUK VI.Martin, Jana20:00 - 23:00TANČÍRNA - ZOUK & KIZOMBA
Sál 2
16:15 - 17:30SALSA II.Pavel M., Alexandra17:30 - 18:45SALSA I.Pavel M., Alexandra18:45 - 20:00KIZMANIAPavel M., Daša20:00 - 21:15SALSA III.Pavel M., Alexandra21:15 - 23:00TANČÍRNA - SALSA & BACHATA & KIZOMBA
Sál 3
16:15 - 17:30KARIBSKÝ MIX I.Radek, Daša17:30 - 18:45ZOUK IV.Martin, Jana18:45 - 20:00SALSA IV. + V.Alexandra, Petra20:00 - 21:15DOMINICANMANIARadek, Daša
Sál 4
18:00 - 19:00PronájemObsazeno19:00 - 20:00PronájemObsazeno20:00 - 21:00Pronájem WCS
Sál 5
16:00 - 17:00PronájemObsazeno
19:00 - 20:00PronájemObsazeno20:00 - 21:00PronájemObsazeno