30.11. - 06.12.2020

Pondělí - 30.11.2020

Sál 1
Sál 2
18:00 - 19:30PronájemObsazeno
Sál 3
17:00 - 18:00PronájemObsazeno18:00 - 19:00PronájemObsazeno19:00 - 21:00PronájemObsazeno
Sál 4
16:30 - 17:30PronájemObsazeno17:30 - 18:30PronájemObsazeno18:30 - 20:00PronájemObsazeno20:00 - 22:00PronájemObsazeno
Sál 5
17:30 - 18:30PronájemObsazeno

Úterý - 01.12.2020

Sál 1
Sál 2
18:30 - 20:00PronájemObsazeno
Sál 3
16:00 - 17:30PronájemObsazeno
18:30 - 20:00PronájemObsazeno
Sál 4
19:00 - 20:00PronájemObsazeno
Sál 5
17:00 - 18:00PronájemObsazeno

Středa - 02.12.2020

Sál 1
Sál 2
17:00 - 18:30PronájemObsazeno18:30 - 20:30PronájemObsazeno20:30 - 22:00PronájemObsazeno
Sál 3
16:00 - 17:00PronájemObsazeno17:00 - 18:30PronájemObsazeno18:30 - 20:30PronájemObsazeno20:30 - 22:00PronájemObsazeno
Sál 4
16:00 - 18:00PronájemObsazeno18:00 - 19:00PronájemObsazeno19:00 - 20:30PronájemObsazeno
Sál 5
17:00 - 19:00PronájemObsazeno

Čtvrtek - 03.12.2020

Sál 1
17:00 - 18:00PronájemObsazeno18:00 - 19:00ZOUK IV. a výšeLuděk, Monika
Sál 2
17:00 - 18:00KIZOMBA II. - III.Luděk, Pavla18:00 - 19:00PronájemObsazeno19:00 - 20:00WEST COAST SWING II. a výšePavel C., Livi20:00 - 21:00TANGO ARGENINO II. a výšePetr T., Pavla
Sál 3
16:00 - 17:00PronájemObsazeno
17:30 - 18:30ZOUK II. - III.Petr T., Míša18:30 - 19:30SALSA II. - III.Radek, Petra19:30 - 20:30SALSA IV. a výšeRadek, Petra20:30 - 21:30BACHATA III. - IV.Radek, Daša
Sál 4
17:00 - 18:00PronájemObsazeno18:00 - 19:00PronájemObsazeno
19:30 - 20:30PronájemObsazeno20:30 - 22:00PronájemObsazeno
Sál 5
17:00 - 18:00PronájemObsazeno18:00 - 19:30PronájemObsazeno19:30 - 20:30PronájemObsazeno20:30 - 22:00PronájemObsazeno

Pátek - 04.12.2020

Sál 1
16:00 - 17:30PronájemObsazeno
Sál 2
17:00 - 18:00ZOUK III. - IV.Jirka, Jitka18:00 - 19:00BACHATA I. - II.Daniel, Pavla19:00 - 20:00ZOUK PRO ŽENY II. a výšePavla20:00 - 21:00ZOUK V. a výšeMartin, Jana
Sál 3
17:30 - 18:30SALSA I. - II.Viki, Daša18:30 - 19:30BACHATA DOMINICANA II. a výšeViki, Daša19:30 - 20:30BACHATA V. a výšeViki, Daša20:30 - 21:30KIZOMBA III. a výšeViki, Daša
Sál 4
18:00 - 20:00PronájemObsazeno
Sál 5

Sobota - 05.12.2020

Sál 1
15:30 - 16:45ZOUK II. - III.Luděk, Monika
17:00 - 18:15ZOUK II. - III.Luděk, Monika
Sál 2
13:00 - 14:15SALSA workshop - základní kroky nejen pro začátečníkyRadek, Petra14:30 - 15:45SALSA workshop - leading & following IRadek, Petra
16:00 - 17:15SALSA workshop - leading & following II - partnerworkRadek, Petra
17:30 - 18:45SALSA workshop - jednoduchá kombinaceRadek, Petra
Sál 3
Sál 4
Sál 5

Neděle - 06.12.2020

Sál 1
Sál 2
Sál 3
18:00 - 20:00PronájemObsazeno
Sál 4
17:30 - 19:30PronájemObsazeno
Sál 5