03.10. - 09/10/2022

Monday - 03/10/2022

Sál 1
05:45pm - 07:00pmBACHATA I.Matěj, Katka07:00pm - 08:15pmTANGOMANIAOndra M., Pavla L.08:15pm - 09:30pmZOUKMANIALuděk, Monika
Sál 2
06:00pm - 07:15pmBODY MOVEMENT & STYLING PRO ŽENYDaša07:15pm - 08:30pmSALSA I. - již jen muži!Tomáš R., Petra
08:45pm - 10:00pmWEST COAST SWING I.Zdeněk, Mirka
Sál 3
05:45pm - 07:00pmTANGO II.+III.Petr, Jana H.07:00pm - 08:15pmSALSA II.Matěj, Katka
08:30pm - 09:45pmZOUK II.Petr, Jana H.
Sál 4
05:00pm - 06:00pmPronájemFull06:00pm - 07:15pmZOUK I.Lukáš, Monika S.07:15pm - 08:30pmBACHATA pokročilí - MODERNARadek, Daša08:30pm - 09:45pmBACHATA - DOMINICANARadek, Daša
Sál 5
07:00pm - 08:30pmPronájemFull08:30pm - 09:30pmPronájemFull
Sál 6
05:00pm - 06:00pmPronájemFull06:00pm - 08:00pmBlokace0/1
08:30pm - 10:00pmPronájemFull

Tuesday - 04/10/2022

Sál 1
05:45pm - 07:00pmSALSA V. + VI.Radek, Petra
07:15pm - 08:30pmSALSA I.Matěj, Katka08:30pm - 09:45pmLAMBAMANIAMichal, Pavla L.
Sál 2
06:00pm - 07:15pmLAMBAZOUK II.Michal, Monika S.
07:30pm - 08:45pmBACHATA IV. a výš - MUZIKALITAViki, Daša08:45pm - 10:00pmBACHATA II.Radek, Daša
Sál 3
06:00pm - 07:15pmKIZOMBA IV.Viki, Daša07:15pm - 08:30pmSALSA IV.Radek, Petra
08:45pm - 10:00pmSALSA III.Matěj, Katka
Sál 4
05:30pm - 07:00pmPronájemFull
07:15pm - 08:30pmTANGO I.Petr, Jana H.
08:45pm - 10:00pmKIZOMBA II.+ III.Viki, Petra
Sál 5
07:00pm - 08:30pmPronájemFull
Sál 6
07:00pm - 08:30pmBlokace0/108:30pm - 09:30pmPronájemFull

Wednesday - 05/10/2022

Sál 1
05:45pm - 07:00pmBACHATA I.Daniel, Pavla P.
07:15pm - 08:30pmBACHATAMANIADaniel, Pavla P.08:30pm - 11:00pmTANĆÍRNA - WEST COAST SWING
Sál 2
06:00pm - 07:15pmZOUK I.Luděk, Monika07:15pm - 08:30pmZOUK pokr. - HEAD & BODY MOVEMENTSLuděk, Monika08:30pm - 09:45pmZOUK IV.Jirka, Jitka
Sál 3
06:00pm - 07:15pmWEST COAST SWING II. výš - TECHNIKAPavel C., Livi07:15pm - 08:30pmWEST COAST SWING IV.Pavel C., Livi
Sál 4
04:00pm - 06:00pmPronájemFull
07:15pm - 08:30pmWEST COAST SWING II.Tomáš K., Tereza
Sál 5
06:00pm - 07:00pmPronájemFull07:00pm - 08:00pmPronájemFull08:00pm - 09:00pmPronájemFull
Sál 6
06:00pm - 08:00pmPronájemFull

Thursday - 06/10/2022

Sál 1
05:00pm - 06:00pmLATINO DANCE FITPavla L.06:00pm - 07:15pmSALSAMANIAPetra07:15pm - 08:30pmWESTMANIAPavel C.08:30pm - 09:45pmZOUK I.Ondra V., Adriana
Sál 2
06:00pm - 07:15pmBACHATA III.Daniel, Pavla P.07:15pm - 08:30pmTANGO pokr. - TANGO, VALS, MILONGAOndra M., Pavla L.
08:45pm - 10:00pmKIZOMBA I.Lukáš, Petra
Sál 3
05:00pm - 06:00pmTANCOVÁNÍ PRO DĚTI 3-6 letDaša06:00pm - 07:15pmWEST COAST SWING III.Pavel C., Tereza07:15pm - 08:30pmSALSA II. a výše - connection & leading & followingViki, Petra08:30pm - 09:45pmWEST COAST SWING - COMPETITION CLASSLiviCanceled
Sál 4
08:45pm - 10:00pmWEST COAST SWING - COMPETITION CLASSLiviCanceled05:00pm - 07:30pmPronájem07:30pm - 08:45pmSALSA - MUZIKALITATomáš R.
Sál 5
04:00pm - 06:00pmPronájemFull06:00pm - 07:00pmPronájemFull07:00pm - 08:00pmPronájemFull
Sál 6
06:00pm - 07:15pmBlokace0/1
07:30pm - 08:30pmPronájemFull

Friday - 07/10/2022

Sál 1
07:15pm - 08:30pmZOUK V.Jirka, Jitka08:30pm - 09:00pmOPEN CLASS09:00pm - 12:00amPÁRTYBACHATA + KIZOMBA + SALSA
Sál 2
07:15pm - 08:30pmBACHATA IV.Marián, Daša08:30pm - 12:00amPÁRTYZOUK
Sál 3
Sál 4
06:00pm - 07:00pmPronájemFull
07:30pm - 08:30pmPronájemFull
Sál 5
Sál 6

Saturday - 08/10/2022

Sál 1
Sál 2
Sál 3
Sál 4
Sál 5
Sál 6

Sunday - 09/10/2022

Sál 1
05:30pm - 06:45pmZOUK V.+VI.Martin, Jana H.06:45pm - 08:00pmZOUK IX. a výšMartin, Jana H.08:00pm - 11:00pmTANČÍRNA - ZOUK & KIZOMBA
Sál 2
05:30pm - 06:45pmSALSA I.Radek, Olivka06:45pm - 08:00pmBACHATA I. - pozor, posunutý začátek o 15 minut dříve!Marián, Daša
Sál 3
Sál 4
05:00pm - 07:00pmPronájemFull
Sál 5
Sál 6
07:30pm - 09:00pmPronájemFull