Přejít k hlavnímu obsahu
Přihlásit se
Čeština
English (US)
English
English, AU
Slovenčina
Čeština
0
Eshop
Sporticode
Sporti Cont
25.03. - 31.03.2024
TANGO
SALSA
KIZOMBA
WEST COAST SWING
ZOUK
BACHATA
LAMBAZOUK
Daša
Zuzka
Radek
Olivka
Daniel
Pavla P.
Petr
Pavla L.
Míša
Hanka
Marián
Matěj
Katka
Ondra M.
Tomáš R.
Jana G.
Luděk
Monika
Zdeněk
Mirka
Petra
Jana H.
Viki
Ondra K.
Klára
Michal
Monika S.
Martin Št.
Pavel C.
Livi
Jirka
Jitka
Tomáš K.
Tereza
Julie
Martin Šm.
David
Sporticode
Sporti Cont
Sál 1
Po
17:45 - 19:00
BACHATAMANIA
Daniel, Pavla P.
19:00 - 20:15
TANGOMANIA
Ondra M., Pavla L.
20:15 - 21:30
ZOUKMANIA
Luděk, Monika
Út
17:45 - 19:00
SALSA VI. a výš - pokročilé variace
Radek, Petra
19:15 - 20:30
KIZMANIA
Viki, Daša
20:30 - 21:45
LAMBAMANIA
Michal, Monika S.
St
16:00 - 17:00
Něničková
Obsazeno
17:45 - 19:00
ZOUK IX.
Ondra K., Monika
19:00 - 20:15
WEST COAST SWING II.
Pavel C., Livi
20:30 - 23:00
TANČÍRNA - WEST COAST SWING
Čt
14:00 - 15:30
Pronájem
0/1
17:00 - 18:00
LATINO DANCE FIT
Pavla L.
18:00 - 19:15
BACHATA IV. a výš - SENSUAL
Daniel, Pavla P.
19:30 - 20:45
TANGO I. - NUEVO
Daniel, Pavla P.
20:45 - 23:30
PÁRTY - BACHATA
Pá
18:00 - 19:15
KIZOMBA II.
Matěj, Daša
19:15 - 20:30
KIZOMBA VI.+VII. - FUSION
Matěj, Daša
20:30 - 21:00
OPEN CLASS - SALSA + vedená tančírna
Matěj, Katka
21:00 - 00:30
PÁRTY
BACHATA + KIZOMBA + SALSA
So
Ne
17:30 - 18:45
ZOUK II.
Martin Šm., Jana H.
18:45 - 20:00
ZOUK VII. a výš
Martin Šm., Jana H.
20:00 - 23:00
TANČÍRNA - ZOUK & KIZOMBA
Sál 2
Po
17:00 - 18:15
BACHATA II.
Radek, Olivka
18:15 - 19:30
SALSA III.
Matěj, Katka
19:30 - 20:45
BACHATA IV.+V.
Marián, Olivka
20:45 - 22:00
WEST COAST SWING V.
Zdeněk, Mirka
Út
18:00 - 19:15
BACHATA II.
Viki, Daša
19:15 - 20:30
SALSA IV.
Radek, Petra
20:30 - 21:45
SALSA II.+III.
Matěj, Katka
St
17:45 - 19:00
TANGO - začátečníci a mírně pokročilí (Javier Antar - pronájem)
19:15 - 20:30
TANGO - středně pokročilí a pokročilí (Javier Antar - pronájem)
20:30 - 21:45
ZOUK III. a výš - RnB I.
Jirka, Jitka
Čt
18:00 - 19:15
WEST COAST SWING VII.+ VIII.
Pavel C., Tereza
19:15 - 20:30
WESTMANIA
Tereza, Tomáš K.
20:30 - 22:00
Blokace
Obsazeno
Pá
19:15 - 20:30
BACHATA II.
Marián, Olivka
20:30 - 00:00
PÁRTY
ZOUK
So
Ne
17:30 - 18:45
BACHATA IV.
Radek, Olivka
18:45 - 20:00
TANGO II.
David, Pavla L.
20:00 - 23:00
TANČÍRNA - TANGO
Sál 3
Po
16:00 - 17:00
LATINO PRO DĚTI 7-12 let
Daša
17:00 - 18:00
TANCOVÁNÍ PRO DĚTI 3-6 let
Daša
18:00 - 19:15
BACHATA I.
Marián, Daša
Obsazeno
19:30 - 20:45
BACHATA VII. - FUSION
Matěj, Katka
20:45 - 22:00
SALSA IV.
Tomáš R., Jana G.
Út
16:30 - 18:00
Pronájem
Obsazeno
18:00 - 19:15
ZOUK IV.
Petr, Jana H.
19:15 - 20:30
TANGO III.
Petr, Jana H.
St
16:00 - 17:30
Pronájem
Obsazeno
17:45 - 19:00
WEST COAST SWING I.
Pavel C., Livi
19:15 - 20:30
ZOUK VI.+ VII.
Ondra K., Monika
20:45 - 22:00
ZOUK IV. a výš - LAMBADA I.
Míša, Hanka
Zrušeno
Čt
16:00 - 17:00
Pronájem
Obsazeno
17:00 - 18:15
BACHATA I.
Radek, Daša
18:15 - 19:30
SALSA I.
Viki, Petra
Obsazeno
19:30 - 20:45
SALSA VI. a výš
Radek, Julie
Pá
19:15 - 20:30
ZOUK III.+ IV.
Jirka, Jitka
20:30 - 22:00
Kizomba JAM
22:00 - 01:00
PÁRTY - KIZOMBA (URBANKIZ)
So
Ne
17:30 - 18:45
KIZOMBA II.
Matěj, Daša
19:00 - 20:15
BACHATA V. (pozor, změna úrovně!)
Marián, Daša
Sál 4
Po
16:30 - 17:30
Pronájem
Obsazeno
17:45 - 19:00
TANGO IV.
Petr, Pavla L.
19:15 - 20:30
BACHATA III.
Radek, Daša
Út
16:00 - 17:30
Pronájem
Obsazeno
18:00 - 19:00
Pronájem
Obsazeno
19:15 - 20:30
ZOUK IV. a výš - LAMBADA III. a výš
Michal, Monika S.
St
16:30 - 18:00
Pronájem
Obsazeno
18:00 - 19:00
Pronájem
Obsazeno
19:15 - 20:30
WEST COAST SWING IV.
Tomáš K., Tereza
Obsazeno
20:30 - 21:30
Pronájem
Obsazeno
Čt
16:30 - 17:30
Pronájem
Obsazeno
18:15 - 19:30
KIZOMBA I.
Matěj, Daša
19:30 - 20:45
KIZOMBA IV. - FUSION
Viki, Petra
21:00 - 22:00
Pronájem
Obsazeno
Pá
17:30 - 18:30
Pronájem
Obsazeno
20:00 - 21:00
Pronájem
Obsazeno
So
Ne
18:30 - 20:00
Pronájem
Obsazeno
Sál 5 (nový)
Po
17:00 - 18:00
BACHATA LADIES CHOREO
Zuzka
18:00 - 19:15
ZOUK I.
Míša, Hanka
19:15 - 20:30
SALSA II.
Tomáš R., Jana G.
Út
16:00 - 17:30
Pronájem
Obsazeno
17:45 - 19:00
BACHATA III.
Matěj, Katka
19:00 - 20:15
ZOUK I.
Ondra K., Klára
20:30 - 21:45
SALSA I.
Martin Št., Petra
St
16:30 - 18:00
Pronájem
Obsazeno
18:00 - 19:15
SALSA II.
Martin Št., Petra
19:15 - 20:30
ZOUK II.
Jirka, Jitka
20:30 - 22:00
Pronájem
Obsazeno
Čt
16:00 - 18:00
Pronájem
Obsazeno
18:15 - 19:30
SALSA LADIES STYLING
Julie
19:30 - 20:45
TANGO IV. a výš - TECHNIKA
Ondra M., Pavla L.
20:45 - 21:45
Pronájem
Obsazeno
Pá
18:00 - 19:00
Pronájem
Obsazeno
20:30 - 21:30
Pronájem
Obsazeno
So
Ne
17:00 - 19:00
Pronájem
Obsazeno
Sál 6
Po
16:00 - 17:00
Pronájem
Obsazeno
17:00 - 18:00
Pronájem
Obsazeno
18:00 - 19:00
Pronájem
Obsazeno
19:00 - 20:30
Blokace
0/1
Út
16:00 - 17:00
Pronájem
Obsazeno
17:00 - 18:00
Pronájem
Obsazeno
18:00 - 19:00
Pronájem
Obsazeno
19:00 - 20:00
Pronájem
Obsazeno
St
14:00 - 15:00
Pronájem
Obsazeno
16:00 - 18:00
Pronájem
Obsazeno
18:00 - 19:30
Pronájem
Obsazeno
19:30 - 20:30
Pronájem
Obsazeno
Čt
17:00 - 18:00
Pronájem
Obsazeno
18:00 - 19:30
Blokace
0/1
19:30 - 20:30
Pronájem
Obsazeno
20:30 - 21:30
Pronájem
Obsazeno
Pá
18:00 - 19:00
Pronájem
Obsazeno
So
Ne
Sál 7 (bývalá 5)
Po
17:00 - 18:00
Pronájem
Obsazeno
18:00 - 19:00
Pronájem
Obsazeno
19:00 - 20:00
Pronájem
Obsazeno
Út
16:30 - 18:00
Pronájem
Obsazeno
20:30 - 21:30
Pronájem
Obsazeno
St
16:00 - 18:00
Pronájem
Obsazeno
19:00 - 20:30
Pronájem
Obsazeno
20:30 - 22:00
Pronájem
Obsazeno
Čt
17:00 - 18:00
Pronájem
Obsazeno
18:00 - 19:30
Pronájem
Obsazeno
19:30 - 20:30
Pronájem
Obsazeno
20:30 - 21:30
Pronájem
Obsazeno
Pá
18:30 - 19:30
Pronájem
Obsazeno
19:30 - 20:30
Pronájem
Obsazeno
So
Ne
19:00 - 20:00
Pronájem
Obsazeno