14.09. - 20.09.2020

pondelok - 14.09.2020

draha1
07:00 - 08:00Dospelý začiatočníkRobert Úporský2/616:00 - 17:00Deti začiatočníciRobert Úporský, Ingrida Nechalová3/9(4 - 100r )17:00 - 18:00Deti začiatočníciPatrícia Staňová, Richard Kolník7/9(4 - 100r )18:00 - 19:00Dospelý začiatočníkRadka Sucha3/6
draha2
07:00 - 08:00Dospelý mierne pokročilýMichal Líška1/616:00 - 17:00Deti mierne pokročilíRichard Kolník3/9(4 - 100r )17:00 - 18:00Deti mierne pokročilíIveta Vašková, Ingrida Nechalová7/9(4 - 100r )18:00 - 19:00Dorast 10 - 16 rokovRobert Úporský6/9(4 - 100r )19:00 - 20:00Dospelý mierne pokročilýRobert Úporský1/6
draha3
16:00 - 17:00Deti pokročilíIveta Vašková2/9(4 - 100r )17:00 - 18:00Deti pokročilíRobert Úporský3/9(4 - 100r )18:00 - 19:00Dorast 10 - 16 rokovIveta Vašková1/9(4 - 100r )
20:00 - 21:00Dospelý pokročilýMichal Líška1/6
draha4
16:00 - 17:00Športová plavecká prípravkaRadka Sucha7/10(4 - 100r )17:00 - 18:00Športová plavecká prípravkaRadka Sucha5/10(4 - 100r )

utorok - 15.09.2020

draha1
draha2
draha3
draha4

streda - 16.09.2020

draha1
07:00 - 08:00Dospelý začiatočníkMichal Líška (S), Žanet Kubíková1/6
16:00 - 17:00Deti začiatočníciRobert Úporský3/9(4 - 100r )17:00 - 18:00Deti začiatočníciIveta Vašková, Žanet KubíkováObsadené(4 - 100r )18:00 - 19:00Dospelý začiatočníkRadka Sucha4/6
draha2
15:00 - 16:00Deti mierne pokročilíRobert Úporský2/9(4 - 100r )16:00 - 17:00Deti mierne pokročilíIveta Vašková, Ingrida Nechalová5/9(4 - 100r )17:00 - 18:00Deti mierne pokročilíPatrícia Staňová, Ingrida NechalováObsadené(4 - 100r )18:00 - 19:00Dorast 10 - 16 rokovRobert Úporský5/9(4 - 100r )
draha3
07:00 - 08:00Dospelý pokročilýRobert Úporský1/6
17:00 - 18:00Deti pokročilíRobert Úporský2/9(4 - 100r )18:00 - 19:00Dorast 10 - 16 rokovIveta VaškováNedostupné(4 - 100r )
draha4
16:00 - 17:00Športová plavecká prípravkaRadka Sucha7/10(4 - 100r )17:00 - 18:00Športová plavecká prípravkaRadka Sucha5/10(4 - 100r )

štvrtok - 17.09.2020

draha1
07:00 - 08:00Dospelý začiatočníkPeter Šmahel 2/6
16:00 - 17:00Deti začiatočníciIveta Vašková3/9(4 - 100r )17:00 - 18:00Deti začiatočníciRobert Úporský, Ingrida Nechalová8/9(4 - 100r )18:00 - 19:00Dospelý začiatočníkŽanet Kubíková1/619:00 - 20:00Dospelý začiatočníkRobert Úporský2/6
draha2
07:00 - 08:00Dospelý mierne pokročilýRobert Úporský2/615:00 - 16:00Deti mierne pokročilíRobert Úporský3/9(4 - 100r )16:00 - 17:00Deti mierne pokročilíRobert Úporský, Ingrida Nechalová7/9(4 - 100r )17:00 - 18:00Deti mierne pokročilíŽanet Kubíková, Richard KolníkObsadené(4 - 100r )18:00 - 19:00Dorast 10 - 16 rokovRobert Úporský4/9(4 - 100r )19:00 - 20:00Dospelý mierne pokročilýŽanet Kubíková2/6
draha3
06:00 - 07:00Dospelý pokročilýPeter Šmahel 1/6
15:00 - 16:00Deti pokročilíIveta Vašková1/9(4 - 100r )16:00 - 17:00Deti pokročilíŽanet Kubíková2/9(4 - 100r )17:00 - 18:00Deti pokročilíIveta Vašková2/9(4 - 100r )
draha4

piatok - 18.09.2020

draha1
07:00 - 08:00Dospelý začiatočníkRobert Úporský3/616:00 - 17:00Deti začiatočníciRichard Kolník2/9(4 - 100r )17:00 - 18:00Deti začiatočníciIngrida Nechalová4/9(4 - 100r )
draha2
07:00 - 08:00Dospelý mierne pokročilýŽanet Kubíková1/616:00 - 17:00Deti mierne pokročilíIveta Vašková, Ingrida Nechalová4/9(4 - 100r )17:00 - 18:00Deti mierne pokročilíRobert Úporský, Iveta Vašková6/9(4 - 100r )18:00 - 19:00Dorast 10 - 16 rokovRobert Úporský6/9(4 - 100r )
draha3
16:00 - 17:00Deti pokročilíRobert Úporský5/9(4 - 100r )17:00 - 18:00Deti pokročilíRichard Kolník3/9(4 - 100r )18:00 - 19:00Dorast 10 - 16 rokovIngrida Nechalová3/9(4 - 100r )
draha4
17:00 - 18:00Športová plavecká prípravkaMichal Líška1/10(4 - 100r )

sobota - 19.09.2020

draha1
09:00 - 10:00Deti začiatočníciIveta Vašková6/9(4 - 100r )10:00 - 11:00Deti začiatočníciMartin DinkaObsadené(4 - 100r )11:00 - 12:00Deti začiatočníciIveta Vašková, Martin Dinka5/9(4 - 100r )
draha2
09:00 - 10:00Dospelý mierne pokročilýMartin Dinka1/610:00 - 11:00Deti mierne pokročilíIveta Vašková9/10(4 - 100r )
draha3
08:00 - 09:00Dospelý pokročilýMartin Dinka1/6
draha4

nedeľa - 20.09.2020

draha1
08:00 - 09:00Dospelý zdravý chrbátMartin Dinka4/609:00 - 10:00Dospelý zdravý chrbátMartin DinkaObsadené10:00 - 11:00Deti začiatočníciMartin Dinka4/6(4 - 100r )
draha2
08:00 - 09:00Dospelý mierne pokročilýMartin Dinka1/6
10:00 - 11:00Deti mierne pokročilí5/6(4 - 100r )11:00 - 12:00Deti mierne pokročilíMartin Dinka5/9(4 - 100r )
draha3
10:00 - 11:00Deti pokročilíMichal Líška1/6(4 - 100r )
draha4
10:00 - 11:00Dospelý zdravý chrbátNedostupné