13.09. - 19.09.2021

Pondělí - 13.09.2021

draha1
07:00 - 08:00Dospelý začiatočník0/615:00 - 16:00Deti mierne pokročilíFilip Demeter, Iveta Vašková6/9(4,0 - 100,0r )16:00 - 17:00Deti začiatočníciFilip Demeter, Iveta VaškováObsazeno(4,0 - 100,0r )17:00 - 18:00Deti začiatočníciObsazeno(4,0 - 100,0r )18:00 - 19:00Dospelý začiatočník2/619:00 - 20:00Dospelý začiatočníkFilip Demeter2/620:00 - 21:00Dospelý začiatočník0/6
draha2
07:00 - 08:00Dospelý mierne pokročilý0/915:00 - 16:00Deti začiatočníciFilip Demeter3/9(4,0 - 100,0r )16:00 - 17:00Deti mierne pokročilí8/9(4,0 - 100,0r )17:00 - 18:00Deti mierne pokročilíIveta Vašková7/9(4,0 - 100,0r )18:00 - 19:00Dorast 10 - 16 rokovIveta Vašková3/9(4,0 - 100,0r )19:00 - 20:00Dospelý mierne pokročilý2/6
draha3
16:00 - 17:00Deti pokročilíMichal Líška0/9(4,0 - 100,0r )17:00 - 18:00Deti pokročilíFilip Demeter7/9(4,0 - 100,0r )18:00 - 19:00Dorast 10 - 16 rokovFilip DemeterObsazeno(4,0 - 100,0r )
20:00 - 21:00Dospelý pokročilýMichal Líška1/6
draha4
16:00 - 17:00Športová plavecká prípravka3/10(4,0 - 100,0r )17:00 - 18:00Športová plavecká prípravka5/10(4,0 - 100,0r )

Úterý - 14.09.2021

draha1
06:00 - 07:00Dospelý pokročilý0/607:00 - 08:00Dospelý začiatočníkDaniel Rosinský1/615:00 - 16:00Deti mierne pokročilíIveta Vašková3/9(4,0 - 100,0r )16:00 - 17:00Deti začiatočníciDaniel Rosinský, Dominika Holecová6/9(4,0 - 100,0r )17:00 - 18:00Športová plavecká prípravkaMichal Líška1/10(4,0 - 100,0r )18:00 - 19:00Dospelý začiatočníkIveta Vašková2/619:00 - 20:00Dospelý pokročilýMichal Líška0/620:00 - 21:00Dospelý začiatočníkDominika Holecová2/6
draha2
06:00 - 07:00Dospelý mierne pokročilýDaniel Rosinský1/607:00 - 08:00Dospelý mierne pokročilýDominika Holecová3/6
16:00 - 17:00Deti mierne pokročilíIveta VaškováObsazeno(4,0 - 100,0r )17:00 - 18:00Deti mierne pokročilíDominika Holecová7/9(4,0 - 100,0r )18:00 - 19:00Dorast 10 - 16 rokovDaniel Rosinský4/9(4,0 - 100,0r )19:00 - 20:00Dospelý mierne pokročilýDominika Holecová2/620:00 - 21:00Dospelý mierne pokročilýDaniel Rosinský0/6
draha3
15:00 - 16:00Deti pokročilí0/9(4,0 - 100,0r )16:00 - 17:00Deti pokročilí3/9(4,0 - 100,0r )17:00 - 18:00Deti pokročilíDaniel Rosinský3/9(4,0 - 100,0r )18:00 - 19:00Dospelý mierne pokročilýDominika Holecová1/619:00 - 20:00Dospelý začiatočníkDaniel Rosinský1/6
draha4
16:00 - 17:00Športová plavecká prípravkaMichal Líška0/10(4,0 - 100,0r )17:00 - 18:00Deti začiatočníciIveta Vašková8/9(4,0 - 100,0r )

Středa - 15.09.2021

draha1
draha2
draha3
draha4

Čtvrtek - 16.09.2021

draha1
06:00 - 07:00Dospelý mierne pokročilý0/607:00 - 08:00Dospelý začiatočník0/6
16:00 - 17:00Deti začiatočníciFilip Demeter, Dominika Holecová6/9(4,0 - 100,0r )17:00 - 18:00Deti začiatočníciIveta Vašková, Dominik JeleníkObsazeno(4,0 - 100,0r )18:00 - 19:00Dorast 10 - 16 rokovFilip DemeterObsazeno(4,0 - 100,0r )19:00 - 20:00Dospelý začiatočníkIveta Vašková1/620:00 - 21:00Dospelý pokročilýMichal Líška0/6
draha2
07:00 - 08:00Dospelý mierne pokročilýDominika Holecová0/615:00 - 16:00Deti mierne pokročilíFilip Demeter4/9(4,0 - 100,0r )16:00 - 17:00Deti mierne pokročilíIveta Vašková, Dominik Jeleník7/9(4,0 - 100,0r )17:00 - 18:00Deti mierne pokročilíFilip Demeter, Dominika Holecová8/9(4,0 - 100,0r )18:00 - 19:00Dorast 10 - 16 rokovIveta Vašková6/9(4,0 - 100,0r )19:00 - 20:00Dospelý mierne pokročilýFilip Demeter2/620:00 - 21:00Dospelý začiatočníkFilip Demeter1/6
draha3
06:00 - 07:00Dospelý pokročilý0/6
15:00 - 16:00Deti pokročilí1/9(4,0 - 100,0r )16:00 - 17:00Deti pokročilíMichal Líška2/9(4,0 - 100,0r )17:00 - 18:00Deti pokročilí7/9(4,0 - 100,0r )18:00 - 19:00Dospelý začiatočníkDominika Holecová1/6
draha4

Pátek - 17.09.2021

draha1
07:00 - 08:00Dospelý začiatočník1/615:00 - 16:00Deti mierne pokročilíIveta Vašková2/9(4,0 - 100,0r )16:00 - 17:00Deti začiatočníciObsazeno(4,0 - 100,0r )17:00 - 18:00Športová plavecká prípravkaMichal Líška1/10(4,0 - 100,0r )18:00 - 19:00Dospelý začiatočníkFilip Demeter1/619:00 - 20:00Dospelý mierne pokročilý0/6
draha2
07:00 - 08:00Dospelý mierne pokročilýDominika Holecová2/615:00 - 16:00Deti začiatočníciFilip Demeter1/9(4,0 - 100,0r )16:00 - 17:00Deti mierne pokročilíIveta Vašková, Dominik Jeleník7/9(4,0 - 100,0r )17:00 - 18:00Deti začiatočníciFilip Demeter, Iveta Vašková8/9(4,0 - 100,0r )18:00 - 19:00Dorast 10 - 16 rokovIveta Vašková7/9(4,0 - 100,0r )19:00 - 20:00Dospelý začiatočník0/6
draha3
16:00 - 17:00Deti pokročilíMichal Líška4/9(4,0 - 100,0r )17:00 - 18:00Deti mierne pokročilíDominik JeleníkObsazeno(4,0 - 100,0r )18:00 - 19:00Dorast 10 - 16 rokovDominik Jeleník5/9(4,0 - 100,0r )
draha4
16:00 - 17:00Športová plavecká prípravkaMichal Líška0/10(4,0 - 100,0r )17:00 - 18:00Deti pokročilí4/9(4,0 - 100,0r )

Sobota - 18.09.2021

draha1
08:00 - 09:00Dospelý mierne pokročilý0/609:00 - 10:00Dospelý začiatočník1/610:00 - 11:00Deti začiatočníciMartin Dinka6/9(4,0 - 100,0r )11:00 - 12:00Deti začiatočníci4/9(4,0 - 100,0r )
draha2
09:00 - 10:00Dospelý mierne pokročilý1/610:00 - 11:00Deti mierne pokročilí7/10(4,0 - 100,0r )11:00 - 12:00Dospelý mierne pokročilý0/6
draha3
08:00 - 09:00Dospelý pokročilý0/609:00 - 10:00Dospelý zdravý chrbátMartin Dinka2/610:00 - 11:00Dospelý začiatočník1/911:00 - 12:00Deti mierne pokročilíMartin Dinka5/9(4,0 - 100,0r )
draha4
09:00 - 10:00Deti začiatočníci3/9(4,0 - 100,0r )10:00 - 11:00Deti pokročilí0/9(4,0 - 100,0r )11:00 - 12:00Deti pokročilí1/9(4,0 - 100,0r )

Neděle - 19.09.2021

draha1
08:00 - 09:00Dospelý zdravý chrbátMartin Dinka3/609:00 - 10:00Dospelý zdravý chrbát0/610:00 - 11:00Deti začiatočníciMartin Dinka4/9(4,0 - 100,0r )11:00 - 12:00Deti začiatočníciMichaela Káčerová1/9(4,0 - 100,0r )17:00 - 18:00Dospelý začiatočník2/618:00 - 19:00Dospelý mierne pokročilý0/6
draha2
08:00 - 09:00Dospelý mierne pokročilý0/609:00 - 10:00Dospelý mierne pokročilý0/610:00 - 11:00Deti mierne pokročilíMichaela Káčerová7/9(4,0 - 100,0r )11:00 - 12:00Deti mierne pokročilíMartin Dinka5/9(4,0 - 100,0r )17:00 - 18:00Dospelý mierne pokročilý0/6
draha3
09:00 - 10:00Deti začiatočníci0/9(4,0 - 100,0r )10:00 - 11:00Deti pokročilí4/9(4,0 - 100,0r )11:00 - 12:00Dospelý mierne pokročilý0/6
draha4
09:00 - 10:00Dospelý začiatočníkMartin Dinka1/610:00 - 11:00Dospelý zdravý chrbát2/611:00 - 12:00Deti pokročilí0/9(4,0 - 100,0r )