14.09. - 20.09.2020

pondelok - 14.09.2020

draha1
07:00 - 08:00Dospelý začiatočníkMartina DinušováObsadené17:00 - 18:00Deti začiatočníciMatej Baláž, Martina Vaňová7/918:00 - 19:00dospelý začiatočníkMartina Dinušová4/619:00 - 20:00Dospelý začiatočníkRichard Kondel4/620:00 - 21:00Dospelý začiatočníkMartina Dinušová3/6
draha2
07:00 - 08:00Dospelý mierne pokročilýKristína ŠterbinskáObsadené17:00 - 18:00Deti mierne pokročilíMichaela Káčerová, Peter Mikoláš5/918:00 - 19:00Dorast 10 - 16 rokovRichard Kondel7/919:00 - 20:00Dospelí - Zdravý chrbátMartina Dinušová1/620:00 - 21:00Dospelý mierne pokročilýRichard KondelObsadené
draha3
07:00 - 08:00Dospelý pokročilýRadovan PaulenObsadené17:00 - 18:00Športová plavecká prípravkaRichard KondelObsadené18:00 - 19:00Dorast 10 - 16 rokovMartina Vaňová2/9

utorok - 15.09.2020

draha1
draha2
draha3

streda - 16.09.2020

draha1
07:00 - 08:00Dospelý začiatočníkMartina DinušováObsadené08:00 - 09:00Dospelý začiatočníkRadovan Paulen2/615:00 - 16:00Deti mierne pokročilí1/917:00 - 18:00Deti začiatočníciSamuel Blechrž, Biba NovotnáObsadené18:00 - 19:00dorast 10 - 16 rokovRebeka Gašparová0/919:00 - 20:00Dospelý mierne pokročilýRichard Kondel3/620:00 - 21:00Dospelý začiatočníkRichard KondelObsadené
draha2
07:00 - 08:00Dospelý mierne pokročilýKristína ŠterbinskáObsadené08:00 - 09:00Dospelí - Zdravý chrbátKristína Šterbinská2/615:00 - 16:00Deti mierne pokročilíPeter Mikoláš, Samuel Blechrž6/917:00 - 18:00Deti mierne pokročilíMatej Baláž (S), Martina Vaňová, Rebeka GašparováObsadené18:00 - 19:00Dorast 10 - 16 rokovRichard KondelObsadené
draha3
07:00 - 08:00Dospelý pokročilýRadovan Paulen5/6
15:00 - 16:00Deti pokročilíRichard Kondel5/917:00 - 18:00Športová plavecká prípravkaRichard KondelObsadené18:00 - 19:00Dorast 10 - 16 rokovMatej Baláž (S), Martina VaňováObsadené

štvrtok - 17.09.2020

draha1
06:00 - 07:00Dospelý pokročilýKristína ŠterbinskáObsadené07:00 - 08:00Dospelý začiatočníkDenisa Siváčková5/617:00 - 18:00Deti začiatočníciMartin Cibula, Samuel Blechrž8/918:00 - 19:00Dorast 10 - 16 rokovMartin Cibula6/919:00 - 20:00Dospelý začiatočníkMartin Cibula5/6
draha2
07:00 - 08:00Dospelý mierne pokročilýKristína ŠterbinskáObsadené17:00 - 18:00Deti mierne pokročilíMartina Vaňová, Peter MikolášObsadené18:00 - 19:00Dorast 10 - 16 rokovMartina Vaňová2/919:00 - 20:00Dospelý mierne pokročilýKristína Šterbinská (S), Martina Dinušová4/620:00 - 21:00Dospelý pokročilýRadovan Paulen1/6
draha3
07:00 - 08:00Dospelý pokročilýIgor SchildNedostupné17:00 - 18:00Športová plavecká prípravkaMatúš Leviczkí Obsadené
19:00 - 20:00Dospelý pokročilýRadovan Paulen3/6

piatok - 18.09.2020

draha1
07:00 - 08:00Dospelý začiatočníkMartin Cibula5/608:00 - 09:00Dospelý začiatočníkRadovan Paulen2/615:00 - 16:00Deti začiatočníciRichard Kondel, Michaela Káčerová2/916:00 - 17:00Deti začiatočníciMatej Baláž, Rebeka Gašparová6/917:00 - 18:00Deti začiatočníciViola Vaneková, Michaela Káčerová6/918:00 - 19:00Dorast 10 - 16 rokovViola VanekováObsadené
draha2
07:00 - 08:00Dospelý mierne pokročilýDenisa SiváčkováObsadené
15:00 - 16:00Deti mierne pokročilíMartin Cibula, Rebeka Gašparová8/916:00 - 17:00Deti mierne pokročilíRichard Kondel, Michaela KáčerováObsadené17:00 - 18:00Deti mierne pokročilíMatej Baláž, Rebeka Gašparová8/918:00 - 19:00Dorast 10 - 16 rokovRichard Kondel7/9
draha3
07:00 - 08:00Dospelý mierne pokročilýRadovan Paulen0/6
15:00 - 16:00Deti pokročilíMatej Baláž6/916:00 - 17:00Deti pokročilíMartin Cibula8/917:00 - 18:00športová prípravkaRichard Kondel1/1018:00 - 19:00Dorast 10 - 16 rokovMichaela Káčerová5/9

sobota - 19.09.2020

draha1
09:00 - 10:00Dospelý začiatočníkMichaela Káčerová (S), Rebeka Gašparová4/610:00 - 11:00Deti začiatočníciMatej Baláž, Samuel Blechrž3/911:00 - 12:00Deti mierne pokročilíMichaela Dinková, Samuel BlechržObsadené12:00 - 13:00Dorast 10 - 16 rokovRebeka Gašparová1/9
draha2
09:00 - 10:00Deti začiatočníciMatej Baláž, Michaela Dinková4/910:00 - 11:00Deti mierne pokročilíMichaela Dinková, Rebeka Gašparová5/911:00 - 12:00Deti pokročilíMatej Baláž7/9
draha3
10:00 - 11:00Deti mierne pokročilí0/911:00 - 12:00Dorast 10 - 16 rokovRebeka Gašparová7/9

nedeľa - 20.09.2020

draha1
10:00 - 11:00Deti začiatočníciMatej Baláž, Rebeka Gašparová3/911:00 - 12:00Deti začiatočníciMichaela Dinková, Viola Vaneková4/912:00 - 13:00Deti mierne pokročilíViola Vaneková, Matej Baláž3/917:00 - 18:00Dospelý začiatočníkRebeka Gašparová4/618:00 - 19:00Dospelý začiatočníkMichaela Káčerová4/6
draha2
10:00 - 11:00Deti mierne pokročilíMichaela Dinková, Biba Novotná3/911:00 - 12:00Deti mierne pokročilíBiba Novotná, Rebeka Gašparová7/912:00 - 13:00Deti pokročilíRebeka Gašparová1/917:00 - 18:00Dospelý mierne pokročilý1/6
draha3
10:00 - 11:00Deti pokročilíViola Vaneková7/911:00 - 12:00Deti pokročilíMatej Baláž2/9
18:00 - 19:00Dospelý mierne pokročilýRebeka Gašparová3/6