17.02. - 23.02.2020

Sala Chiqui

17/02
Po
17:00 - 18:00Sukromka AndyLuckaObsadené
18:10 - 19:10POLE DANCE (L14/L6)Lucka8/919:10 - 20:10Open Class Pole Dance TYČ PRE VŠETKY ÚROVNE (L8)LuckaObsadené20:30 - 21:00UpratovanieLucka0/1
18/02
Ut
16:40 - 17:40L1 od 6./14.hMajka6/9
17:50 - 18:50Open Class Pole Dance TYČ PRE VŠETKY ÚROVNE (L1 od 1.h)MajkaObsadené
19:00 - 20:00OPEN CLASS EXOTIK HIGH HEELS pokročilí Lucka3/8
20:30 - 21:00UpratovanieMajka0/1
19/02
St
18:00 - 19:00POLE DANCE (L14/L8)Zuzka6/9
19:10 - 20:10FLEXI STREČING šnúry (VŠETKY ÚROVNE)Zuzka5/12
20/02
Št
09:30 - 10:30MAMA POLE DANCE všetky úrovne ŠTVRTKY 09:30 4 lekcie+1 náhradaNina6/7
17:50 - 18:50Open Class Pole Dance TYČ PRE VŠETKY ÚROVNE (L1 od 1.h)Zuzka6/8
19:10 - 20:10Open Class Pole Dance (TYČ PRE VŠETKY ÚROVNE) (L6)ZuzkaObsadené
21/02
Pi
16:30 - 17:30Open Class Pole Dance TYČ PRE VŠETKY ÚROVNELucka5/8
22/02
So
23/02
Ne
17:50 - 18:50Open Class Pole Dance TYČ PRE VŠETKY ÚROVNE (L1/L2 č.hodiny v int.poznamke)Radka4/8
19:00 - 20:00Free Class (hodina bez lektorky)0/9

Sala Vertical

17/02
Po
16:40 - 17:40kurz KRUH (aerial hoop) L2 od 1.hodiny, L1 od 5.hodinyRadkaObsadené
17:50 - 18:50Vzdušná akrobacia v závesnej sieti UZAVRETÝ KURZPaťka4/7
19:00 - 20:00Open Class Fly Fitness POKROČILÍPaťka6/9
18/02
Ut
16:40 - 17:40Free Class (hodina bez lektorky)Obsadené
17:50 - 18:50SPALOVAČ všetky úrovne (K)Poli9/12(+1)
19:00 - 20:00KRUH kurzRadka5/8
19/02
St
18:00 - 19:00Open Class Fly Fitness všetky úrovneLenka7/9
19:10 - 20:10Open Class STRIP PLASTIKA s hviezdami ČSMT 2019Majka5/9
20/02
Št
09:30 - 10:30Free Class (hodina bez lektorky)1/2
17:40 - 18:40FLY FLEXI STREČING V SIETI (VŠETKY ÚROVNE)Lenka7/9
18:50 - 19:50Open Class Fly Fitness pokročilíPaťka7/9(+1)
21/02
Pi
16:30 - 17:30Free Class (hodina bez lektorky)0/2
17:40 - 18:40SPALOVAČ všetky úrovneLuckaZrušená
22/02
So
23/02
Ne
17:50 - 18:50FLEXI STREČING chrbát a ramená (VŠETKY ÚROVNE)Zuzka Hubinská4/12
19:00 - 20:00Open Class Fly Fitness POKROČILÍ (cvičenie v závesnej sieti)Lenka5/9(+1)