Beach Tennis Slovakia XIII/2015

Categories

  1. každý hráč (aj spoluhráč!) musí byť zaregistrovaný v systéme Sportimea.com - predtým sa Ti nepodarí prihlásiť vašu dvojicu. Prepošli toto info parťákovi!
  2. venuj pozornosť e-mailovej adrese zadanej pri registrácii: odporúčame zadať e-mail, ktorý používaš ako svoj hlavný (ideálne nadčasový = taký, ktorý budeš používať aj o rok, dva, päť..). Týmto mailom sa prihlasuješ, pod týmto mailom Ťa budú poznať spoluhráči, tento mail bude používať správca systému aj organizátori turnajov pre komunikáciu dôležitých informácií. Zodpovedná voľba e-mailu uľahčí život aj Tebe, aj ostatným v komunite! To platí aj o ostatných údajoch zadávaných pri registrácii.
  3. keď sú všetci hráči tímu (dvojice) zaregistrovaní, prihlásenie je už intuitívne ako facka ;) 

prihlasovanie do piatku 4.9., 18:00h

zmeny a odhlášky do piatku 4.9., 18:00h

sobota 5.9.

prezentácia: 10.00h

začiatok turnaja: 10.30h

Štartovné sa platí na mieste, zahŕňa turnaj M-SR, občerstvenie, vstup na letné kúpalisko a garantovaných minimálne 5 setov.

POZOR! Turnaja sa môžu zúčastniť iba členovia Slovenskej asociácie plážových športov (SAPŠ). Členom SAPŠ sa možno stať aj na mieste vyplnením prihlášky a zapltením členského (členské na rok 2015 v sekcii Plážový tenis Slovensko = 3 eurá).

Comments:

You have to Log in or Register to add comment

Hutira Relax Club

Ul. 29.augusta 92, 97251 Handlová

Contact