Beach Tennis Slovakia XV/2015

Categories

  1. každý hráč (aj spoluhráč!) musí byť zaregistrovaný v systéme Sportimea.com - predtým sa Ti nepodarí prihlásiť vašu dvojicu. Prepošli toto info parťákovi!
  2. venuj pozornosť e-mailovej adrese zadanej pri registrácii: odporúčame zadať e-mail, ktorý používaš ako svoj hlavný (ideálne nadčasový = taký, ktorý budeš používať aj o rok, dva, päť..). Týmto mailom sa prihlasuješ, pod týmto mailom Ťa budú poznať spoluhráči, tento mail bude používať správca systému aj organizátori turnajov pre komunikáciu dôležitých informácií. Zodpovedná voľba e-mailu uľahčí život aj Tebe, aj ostatným v komunite! To platí aj o ostatných údajoch zadávaných pri registrácii.
  3. keď sú všetci hráči tímu (dvojice) zaregistrovaní, prihlásenie je už intuitívne ako facka ;) 

prihlasovanie do piatku 25.9., 18:00h

zmeny a odhlášky do piatku 25.9., 18:00h

sobota 26.9.

prezentácia: 09.30h

začiatok turnaja: 10.00h

Viac info k programu priebežne na event FB stránke turnaja.

Štartovné 15€/osoba sa platí na mieste, zahŕňa turnaj M-SR, občerstvenie a garantovaných minimálne 5 setov.

POZOR! Turnaja sa môžu zúčastniť iba členovia Slovenskej asociácie plážových športov (SAPŠ). Členom SAPŠ sa možno stať aj na mieste vyplnením prihlášky a zapltením členského (členské na rok 2015 v sekcii Plážový tenis Slovensko = 3 eurá).

Comments:

You have to Log in or Register to add comment

SLÁVIA AGROFERT

Májová 21, 850 05 Bratislava

Najnovšie bedmintonové dvorce v Bratislave nájdete práve v našej zrekonštruovanej hale: 12 dvorcov celoročne. Poskytujeme na nich priestor pre bedmintonové kluby, združenia i amatérskych nadšencov tohto v súčasnosti obľúbeného športu. Zapožičiavame rakety a predávame bedmintonové košíky.

Bedminton Bratislava

Contact

Contact: 
+421 2 62 247 095